aytentycznosc recenzja booknieci

Autentyczność w biznesie pozwala ci być sobą w tym, co robisz!
Wyróżnia ciebie i twoje usługi oraz sprawia, że twoja marka staje się nie do podrobienia. Pozwala ci też docierać do właściwych odbiorców — twoich idealnych klientów. Książka pomoże ci w budowaniu swojej marki (osobistej i firmowej) w sposób autentyczny, który będzie jednocześnie atrakcyjny dla twoich klientów.

W taki sposób sama autorka zachęca do lektury swojej książki.

Jak cię widzą, tak cię piszą

To, w jaki sposób odbierają nas osoby dookoła, determinuje nasze relacje i ich konsekwencje. Od wrażenia, które robimy na danej osobie, będzie zależał jej stosunek do nas. Są osoby, z którymi od razu mamy ochotę zaprzyjaźnić się a są i takie, których nie zaszczycimy drugim spojrzeniem. Niektórzy wzbudzają w nas podziw i zaufanie a od innych chcemy trzymać się z daleka.

Podobnie jest w biznesie. To, jak wygląda i działa nasza strona internetowa, znacząco wpływa na poziom interakcji jej użytkowników. Treści, które zamieszczamy i to, co komunikuje nasza marka, w dużej mierze decyduje o jej skuteczności.

autentyczność przyciąga booknieci recenzja

 Jak budować swoją markę na prawdziwym i porywającym przekazie?

To proste – autentyczność przyciąga! Anna Piwowarska przekonuje, że w świecie, który pełen jest wyświechtanych frazesów, sztampowych opisów i powielanych haseł, warto być sobą. Tak po prostu.

To, co wyróżnia nas najbardziej, to my sami. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W dobie ogromnej konkurencji wśród firm i marek, wygrywają te, które odznaczają się na tle innych – tym samym, zapadając w pamięć klienta.

Dlatego w poradniku znajdziecie wszelkie informacje potrzebne wam do tego, by budować autentyczną markę osobistą. Ma ona być unikalna i rozpoznawalna wśród klientów oraz potencjalnych współpracowników.

Jak czytać tę książkę?

Nie czytać. Przerabiać! Podręczników w szkole nie czytaliście dla fabuły, prawda? I o ile lekki i przejrzysty styl pisania Piwowarskiej zachęca do pochłonięcia książki tak szybko, jakby była ona wciągającą powieścią przygodową… nie róbcie tego.

Wnikliwie i uważnie wczytujcie się w treść kolejnych rozdziałów, rozwiązując zadania i analizując liczne przykłady, które autorka podaje na potwierdzenie stawianych przez siebie tez.

autentyczność przyciąga booknieci recenzja

Tylko wtedy, gdy przyswoicie sobie rady zawarte w poradniku, okaże się on skuteczny w waszym życiu. Wykonując zaprezentowane przez Piwowarską ćwiczenia, nauczycie się tworzyć autentyczne, efektywne treści.

Książka zapewnia nam narzędzia i wiedzę, dzięki której możemy zmodyfikować swój sposób myślenia nie tylko o pisaniu dobrych tekstów, ale i o sobie, jako marce.

Dla kogo jest ta książka?

Tak naprawdę, dla każdego.

Jako, że jest to poradnik biznesowy, na pewno przyda się osobom, które myślą o otworzeniu własnej działalności, bądź już ją prowadzą.

Jest to jednak również książka dla osób, które dopiero rozpoczną życie zawodowe i chcą stworzyć przekonującą dla potencjalnego pracodawcy markę osobistą. Napisanie listu motywacyjnego, który wyróżni się na tle innych? Zaprezentowanie się na rozmowie kwalifikacyjnej? Przekonanie drugiej osoby do współpracy? Ten poradnik pomoże i w tym.

Autentyczność wykracza jednak poza życie zawodowe. To poradnik również dla osób, które chcą być odbierane jako godne zaufania, szczere i wartościowe.

Każdy z nas chce mieć dookoła siebie osoby autentyczne. Ten poradnik nauczy was, jak być jedną z nich.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here