5.00 avg. rating (99% score) - 4 votes

3 KOMENTARZE

  1. Olu. To co tworzysz jest cudowne. Pięknie ubierasz uczucia, przeżycia czy po prostu sytuacje życiowe w słowa. Jesteś genialna w tym co robisz. Twoja pierwsza książka na zawsze pozostanie ze mną. Nie czytałam nigdy nic piękniejszego.
    Życzę Ci tego, aby druga książka zdobyła taką popularność jak pierwsza a nawet jeszcze większą. Życzę Ci siły aby pisać te wspaniałe teksty i życzę Ci zdrowia. Dużo zdrowia. Mimo wszystko to zdrowie jest najważniejsze i pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i uwielbiamy Cię.
    Pozdrawiam!

  2. Rozbawiło mnie zdanie ” że nawet gdyby wybuchł pożar, a ja byłabym w tzw.„szale twórczym” to pewnie uciekając z płonącego budynku, zainspirowałabym się dodatkowo płomieniami i nie tylko stworzyła w swoim umyśle o tym wiersz, ale jeszcze próbowała go zapisać na czymś co aktualnie nie płonie” :):) Olu, tym zdaniem kolejny raz zdobyłaś moje serce 🙂 Jesteś tak uroczo zabawna (bo to nie tylko jeden taki tekst który wywoła uśmiech na mojej twarzy) i jednocześnie poważna. I nie wyglądasz na to, że to Ty piszesz te wiersze ? 🙂 No rzeczywiście 🙂 A jak zdaniem autora tych słów powinna wyglądać poetka (pisarka) ? A ja Ci powiem, że kiedy ” zobaczyłam Cię ” pierwszy raz, pomyślałam sobie, że pasujesz do tych wierszy i tekstów. Taka delikatna … jak wiersze :).
    Pozdrawiam ciepło,życzę dużo zdrówka i… pisz dalej 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here