Dziennik, z którym zaplanujesz cudowne życie

Tytuł książki: Dziennik dobrego życia

Autor: Karolina Nawój, Magdalena Czmochowska i przyjaciele

Gatunek: Dziennik

Wydawnictwo: Sensus

Liczba stron: 245

Okładka: Miękka

Cena rynkowa/okładkowa: 39,90 zł

Ocena: 10/10

W sobotni poranek pod drzwiami czekała na mnie paczka. Delikatnie rozcięłam opakowanie i moim oczom ukazała się niesamowita niespodzianka. Nie była to tylko zwyczajna książka otoczona pięknymi przedmiotami, a Dziennik. Dziennik wraz z którym rozpoczynam podróż ku lepszemu życiu.

Czy jesteś gotowy na dobre życie?

Każdy z nas chciałby wykorzystać dany nam czas jak najlepiej. Wszyscy pragniemy robić to, co kochamy, spełniać się, kochać, doświadczać, przeżywać przygody. Czasem jednak dzieje się tak, że czas ulatuje nam przez palce. Przestajemy dostrzegać najmniejsze rzeczy, które z perspektywy mijających dni, miesięcy, czy lat okazują się wielkimi. Przede wszystkim musimy zadać sobie pytanie, czy jesteśmy gotowi, aby zmienić swój sposób postrzegania rzeczywistości? Czy jesteśmy gotowi, aby zmienić przede wszystkim siebie? Bo każda najdrobniejsza zmiana rozpoczyna się właśnie od nas samych. I tu przychodzi nam z pomocą magiczny „Dziennik dobrego życia”.

Nie tylko zwykły planer

Choć nawet na pierwszy rzut oka nie można powiedzieć o nim zwyczajny, „Dziennik dobrego życia” to nie tylko standardowy planer. To bilet, który zamienia Twoje życie w podróż. Dokąd? Sam zdecydujesz. Oprócz stron, które posłużą Ci do zaplanowania Twojego czasu, znajdziesz tu 12 części zawierających listy, przemyślenia i cytaty wielu wspaniałych, inspirujących kobiet. Swoimi doświadczeniami chcą pomóc i zmotywować czytelnika do refleksji i działania. Piękna oprawa graficzna, pełna różnorodnych fotografii oraz praktyczne ćwiczenia, krok po kroku pomogą i umilą Ci wprowadzanie pozytywnych zmian. Są tu również specjalne miejsca na osobiste notatki, mapa marzeń i o wiele więcej, ale niech to pozostanie dla Ciebie niespodzianką. Czytaj, planuj, pisz, koloruj, twórz – i to wszystko w jednej książce!

Czy „Dziennik dobrego życia” jest dla mnie?

Odpowiedź jest prosta – TAK! Dlaczego? Bo każdy z nas potrzebuje czasem dobrego słowa. Potrzebujemy wiedzieć, że gdy cierpimy, gdzieś na świecie jest ktoś, kto przeszedł przez to samo i przetrwał, a nawet wyszedł z tego doświadczenia silniejszy. Kiedy zatracisz się w biegu codziennego życia zawsze będziesz mógł sięgnąć po książkę, która przypomni Ci, że czas zwolnić. Wyjść, rozejrzeć się i docenić zachód słońca, miły gest nieznajomej osoby, czy śpiewające ptaki. Właśnie tym jest „Dziennik dobrego życia”. Planerem, notatnikiem i być może Twoim nowym najlepszym przyjacielem.

Przez lata używałam wiele planerów, ale pierwszy raz spotykam się z tak niesamowitym projektem. Chociaż dopiero rozpoczynam swoją przygodę z „Dziennikiem dobrego życia” już wiem, że 10/10 to zdecydowanie odpowiednia (a być może nawet i za niska) ocena.

 

Anna Gawryluk

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

1 Comment on Dziennik, z którym zaplanujesz cudowne życie

  1. MadziaK
    10 maja 2020 at 12:00 (8 miesięcy ago)

    Czekałam na taki planer od dawien dawna. Połączenie praktycznego kalendarza z pięknymi słowami od cudownych ludzi. Nie mogę się doczekać aż mój dziennik do mnie dotrze, a moje życie będzie dzięki niemu DOBRE ( jeśli nie lepsze 😉 ) ❤

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares