Instagram to niezłe źródło inspiracji #1

Instagram

Instagram już jakiś czas temu stał się jedną z moich ulubionych aplikacji. To tutaj znajduję dużo inspiracji do makijażu, obiadu czy odrywam się myślami patrząc na przepiękne widoki z odległych miejsc.

Instagram to miejsce w którym za każdym razem odkrywam wiele przepięknych profili.

Kocham Instagram i dzisiaj przedstawię Wam konta zasługujące na wyjątkową uwagę. Zapraszam na pierwszą część zestawienia inspirujących kont na Instagramie. Proszę nie sugerować się numeracją i kolejnością – jest przypadkowa.

Pannalola https://www.instagram.com/pannalola/

Bajkowe ilustracje, estetyka i klimat. Tak mogę opisać ten profil. Pod zdjęciami znajdziecie dobre słowa, które uzupełniają to, co autorka chce przedstawić. Dlatego bardzo podoba mi się pomysł malowania ludzi w zupełnie innej formie. Od tego profilu bije ciepło i trudno oderwać od niego wzrok.

Agadziabarka https://www.instagram.com/agadziabarka/

Od jakiegoś czasu zagłębiam się w sztukę robienia na drutach i szydełku. Ponieważ dzierganie to cierpliwość i to jej chciałbym się również nauczyć. Przeglądając kolejne profile, gdzie mogę jedynie nabyć potrzebne akcesoria, trafiłam właśnie tu (nie nadużywamy myślników). Do miejsca, gdzie kolorystyka współgra z dziełami, jakie powstają z pasji i z serca.

Obumieranie https://www.instagram.com/obumieranie/

I chociaż pojawia się codziennie tyle nowych instapoezji, to ciągle mam niedosyt i chcę więcej i więcej. @obumieranie trafiła prosto w moje serce. Dlaczego? Bo doskonale rozumiem co chce mi powiedzieć, chociaż nie zawsze się z tym zgadzam. Uwielbiam tam zaglądać, ponieważ autorka ma piękną duszę i niesamowity talent.

Zyjmy_ladniej https://www.instagram.com/zyjmy_ladniej/

To ona wykonała jedną z moich ulubionych zakładek do książek. Ola to bardzo pogodna dziewczyna. Oprócz tego, że Ola potrafi dobrze zmotywować i przepięknie prowadzi bullet journal. Muszę przyznać, że mam słabość do stylu vintage – a tutaj go jest dla mnie w sam raz! 

Instagram

a.b.brzozowska https://www.instagram.com/a.b.brzozowska/

Poezja, poezja, poezja. I w tym przypadku instapoezja jest czymś zupełnie nowym dla mnie. Czy to pisanie o miłości czy o artystach. Zawsze się zatrzymam i zastanowię nad tym co przed chwilą przeczytałam. Wracam i chłonę. Poleciłam innym moim znajomym i jak dotąd nikt nie był rozczarowany.

Mialamsieuczyc https://www.instagram.com/mialam.sie.uczyc/

Jak dotąd nie trafiłam na drugi podobny profil. Dużo szczerości i prawdziwego życia. Niech nie przeraża Was fakt, że profil jest prywatny. Zaryzykujcie. Zajrzyjcie i zostańcie tutaj. Może pewnego dnia zrozumiecie jak kruche jest życie. Jak można się cieszyć z małych rzeczy, a przede wszystkim poznać tajniki fizjoterapii.

emocjonalnydetoks https://www.instagram.com/emocjonalnydetoks/

Jak sama nazwa sugeruje tutaj możecie zrobić sobie detoks od emocji. Nic mylnego. Tutaj zawsze zostanie opublikowane coś, co się wyróżnia. Cytaty są tymi, o których będziecie pamiętać przez cały dzień. Czasami będą to chwile otulone melancholią, a czasami radością.

Wertruizm https://www.instagram.com/wertruizm/

Kuba pisze poezje jak prawdziwy facet. Pisze na maszynie i nie owija w bawełnę. Z sentymentem oglądam zdjęcia z naszego rodzinnego miasta. Potrafi dodać kopa energii nawet w piątek trzynastego. Lubię go za autentyczność, a to podobno przyciąga najbardziej.

m_artelier_ https://www.instagram.com/m_artelier_/

Ktoś mi kiedyś powiedział, że każda książka powinna być również zapamiętana wraz z zakładką, jaka towarzyszyła przy poznawaniu historii. Proste kształty i biel na pewno zapadną Wam w pamięci.

Dziękuję, że dotarliście do ostatniego profilu. Mam nadzieje, że spodobało Wam się to zestawienie.

Życzę Wam dużo inspiracji!

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

1 Comment on Instagram to niezłe źródło inspiracji #1

  1. Moj blog
    15 lutego 2020 at 03:06 (4 miesiące ago)

    Dobrze sie przeglada Twoje wpisy. Wspanialego Dnia!

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares