LOVE book by K.N. Haner. Kalendarz 2020

Za jedną z najgorętszych premier książkowych uznałam kalendarz na rok 2020 Kasi Haner. Tak się składa, że podręczny “Love book” trzymam właśnie w swoich dłoniach. Możecie się domyślić, jak bardzo z tego powodu się cieszę. Co więcej, mam to szczęście, że to właśnie mnie przypadła recenzja jego wydania. To wszystko dzięki wspaniałej ekipie Bookniętych, z którymi pracowałam, oraz Wydawnictwu Editio.

Tego się nie da opisać słowami, to trzeba zobaczyć i koniecznie trzymać w swojej domowej biblioteczce. To “must have” każdego mola książkowego. Na każdej stronie znajdziesz cytat z książek Kasi, a na podsumowaniu każdego miesiąca dodano rubryki, które możesz uzupełnić informacjami o sobie lub o książkach, które przeczytałaś/przeczytałeś.

Bohater na każdy miesiąc

Wspaniałym dodatkiem jest to, że każdy miesiąc jest przypisany jednemu z bohaterów książek Kasi Haner. Na przykład styczeń przeżyjemy z Jasonem, bohaterem Drwala, maj z Diego, przystojnym, ciemnookim bohaterem serii mafijnej Zakazany układ oraz Piekielna miłość, a grudzień z Ryanem, bohaterem Rysunkowego chłopaka, do której Was odsyłam, bo to książka warta uwagi.Ale o niej kiedy indziej. Jej recenzja ukaże się niebawem na łamach Bookniętych.

Na razie na półce

To jest niesamowite! Kasia wykonała kawał dobrej roboty! Już grafika okładki kalendarza wręcz krzyczy, aby do niego zajrzeć. Mimo, iż obecnie trwający rok jest dla mnie łaskawy i daje mi mnóstwo szczęścia, to już tak bardzo chcę, aby zaczął się kolejny, abym mogła się zatopić w kalendarzu. Na chwilę obecną odkładam go na półkę, ale z całą pewnością jeszcze w tym roku do niego zajrzę…, choćby po to, by móc znów spojrzeć na fotografie książkowych boyów. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania ekipie Bookniętych oraz Wydawnictwu Editio.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares