Najlepsze książki o seksie – poznaj tytuły, które warto przeczytać

Ewa Miko
Najlepsze książki o seksie mogą okazać się pomocne, gdy pojawią się problemy w łóżku. Jesteś ciekaw, jakie lektury na ten temat znajdziesz na rynku? Nie wiesz, jaką książkę warto kupić? Koniecznie zatem sprawdź nasz artykuł!
Najlepsze książki o seksie
Ocena

Na szczęście czasy, gdy seks był tematem tabu, skończyły się i już dzisiaj coraz więcej osób sięga po ciekawe książki o seksualności i seksie. Jeśli ty również chciałbyś lepiej poznać i zrozumieć swoje potrzeby seksualne, rozbudzić pożądanie seksualne i czerpać większą przyjemność z życia intymnego, to obowiązkowo musisz sprawdzić, jakie są najlepsze książki o seksie dostępne na rynku. Sprawdź nasze propozycje! 

Najlepsze książki o seksie – poznaj nasze propozycje 

Poniżej przedstawiamy ci kilka najlepszych książek o seksie – są one odpowiednie dla osób w różnym wieku. Koniecznie sprawdź, jakie tytuły warto kupić!

„Warsztaty intymności”, Agnieszka Szeżyńska

Czujesz, że musisz zmienić coś w swoim życiu intymnym? W takim razie ten poradnik Agnieszki Szeżyńskiej na pewno okaże się strzałem w 10! To lektura zaliczana do grupy najlepsze książki o seksie. Znajdziesz w niej bowiem mnóstwo cennych wskazówek dotyczących tego, jak poprawić jakość życia intymnego. Po przeczytaniu tej książki znów odkryjesz swoją seksualność i dobrze poznasz głęboko skrywane potrzeby seksualne. Autorka podpowiada także, jak możesz poradzić sobie z kompleksami, przez które nie cieszysz się seksem. Co ważne: w poradniku znajdziesz nie tylko wiadomości teoretyczne, ale również ćwiczenia, pytania i ankiety. 

„Slow sex. Uwolnij miłość”, Marta Niedźwiecka, Hanna Rydlewska

Obecnie znajdziesz na rynku mnóstwo książek w formacie wywiadów w obszarze seksualności. Jedną z nich jest „Slow sex. Uwolnij miłość”, czyli książka, której autorkami są Marta Niedźwiecka i Hanna Rydlewska. Przekonują one, że najpierw trzeba dostrzec siebie i własne potrzeby. Pokazują, że najpierw najważniejsze jest poczucie własnego ciała i jego zaakceptowanie. Trzeba wiedzieć, jak rozpoznawać i nauczyć się nazywać swoje potrzeby. To jest podstawa tego, aby później móc mieć radość z udanej relacji – z drugą osobą i z sobą samym. Z książki tej dowiesz się również, jak zaspokajać potrzeby każdej z osób w relacji.

Zobacz też:  Książki o inwestowaniu, które nauczą cię pomnażać pieniądze.

„#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”, Anja Rubik

W naszym artykule nie mogło zabraknąć książki Anji Rubik. Jeśli chodzi o najlepsze książki o seksie, to jest to właśnie jedna z takich pozycji czytelniczych. Znana na całym świecie top modelka Anja Rubik poruszyła w książce temat dojrzewania, seksualności, erotyki i miłości. Ten przewodnik poleca się przede wszystkim młodym ludziom, ale nie tylko. W tej książce o seksie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące „pierwszego razu” i nie tylko. Autorka podpowiada, kiedy jest na to najlepszy moment, czy jak się do tego przygotować. Porusza też inną ważną kwestię, czyli jak się zabezpieczać. 

„Seksuolożki. Sekrety gabinetów”, Marta Szarejko

To popularny poradnik dla kobiet w każdym wieku. W tej książce znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące seksu i seksualności. Powinieneś sięgnąć po to kompendium wiedzy, jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące intymnej sfery swojego życia i raczej nie chcesz o tym rozmawiać. Z tej książki dowiesz się o tajemnicach skrywanych przez gabinety seksuologiczne. Autorka mówi także o najczęściej występujących problemach dotyczących seksualności. Po przeczytaniu tej lektury dowiesz się, jak czerpać maksymalną radość z życia seksualnego. 

„Dużo orgazmów proszę”

Do grupy najlepsze książki o seksie należy również poradnik „Dużo orgazmów proszę”. Po tę inspirującą książkę powinna sięgnąć każda kobieta. Nie wiesz, jak przeżywać orgazm? Spokojnie – ten problem dotyczy bardzo wielu kobiet, a przyczyną zwykle jest brak pewności siebie. Z tą książką nauczysz się przeżywać orgazm – zapewniamy!  Dowiesz się także wielu innych informacji na temat kobiecych orgazmów. Autorki skupiają się na analizie wszelkich aspektów kobiecej seksualności. W lekturze znajdziesz gotowe recepty na udany seks, które zawsze się sprawdzają. 

„Dochodzę. Odkryj, co sprawia ci przyjemność”, Roberta Rossi

To niezwykle interesująca pozycja, która została napisana przez włoską seksuolożkę, Robertę Rossi. Była ona bardzo ciekawa, z jakimi najbardziej intymnymi problemami zmagają się współczesne kobiety, dlatego też opublikowała w sieci ankietę z pytaniami do kobiet. Można śmiało powiedzieć, że odzew był ogromny, w związku z czym autorka postanowiła stworzyć ten poradnik, w którym przełamuje tabu i mówi o intymności, której chcą kobiety. Gdy interesują cię najlepsze książki o seksie, to koniecznie sięgnij po tę pozycję. Po jej przeczytaniu lepiej poznasz siebie, swoje potrzeby seksualne i zrozumiesz swoje ciało. 

Zobacz też:  Książki o wojnie – historyczne, popularnonaukowe i fabularne. Wybrane pozycje wydawnicze

Wiesz już, jakie są najlepsze książki o seksie. Sięgnij po nie, aby wzbogacić i urozmaicić swoje życie seksualne, a także spojrzeć z innej perspektywy na intymność. Nie zapomnij, że to właśnie ty masz bardzo duży wpływ na jakość swojego współżycia seksualnego. Zatem jeśli uważasz, że jest coś do zmiany, to bierz sprawy w swoje ręce już dziś!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts