O nas

Nie mówimy – czytamy

Zajmujemy się tworzeniem wartościowych tekstów – począwszy od cytatów, poprzez krótkie zajawki na Instagramie a na pełnoprawnych artykułach, wywiadach oraz recenzjach kończąc. Wyróżnia nas pasja – zespół Bookniętych tworzy grupa osób zakochanych w literaturze. Nie ma książki, której się boimy! Bez względu na to, czy mowa o poradniku, romansie, fantasy czy kryminale – jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Na naszych kanałach social media zrzeszamy stosunkowo jednorodną grupę odbiorców, z których większość to kobiety w wieku 18-44 lat. Liczba naszych fanów na Facebooku osiągnęła już pułap 130 tysięcy osób. Instagrama obserwuje ponad 10 000 osób. Od powstania portalu, mieliśmy już przyjemność współpracować z cenionymi wydawnictwami, takimi jak: Helion, Sensus, One Press czy Wydawnictwo Otwarte. Ponadto, zaufali nam autorzy, decydując się na bezpośrednią współpracę z nami i promowanie swojej twórczości pod naszym szyldem (są to m.in. Piotr Adamczyk oraz Aleksandra Steć). Nasze treści obejmują cytaty i recenzje literackie, artykuły tematyczne oraz prezentacje graficzne okładek i zawartości książek.

Nasz zespół

Karolina Nawój

Moje motto życiowe to: „Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.” – Zig Ziglar
 
Nie wyobrażam sobie życia bez kochającej rodziny. Dzień zaczynam od przytulenia się do bliskiej mi osoby. Najbardziej lubię w sobie lojalność.
 
Ulubiona książka to „Jesteś cudem” R. Brett

Anna Biernacka

Moje motto życiowe to: “Courage is not the absence of fear, but the mastery of it.” – Meg Cabot

Nie wyobrażam sobie życia bez: świadomości, że to tylko droga do Domu. Dzień zaczynam od: czarnej kawy i wdzięcznej modlitwy. Najbardziej lubię w sobie: szczerość, która sprawia, że moim słowom zawsze można ufać.

Ulubiona książka to: “Tilly” Franka E. Peretti. Moje dzieciństwo polegało na regularnych powrotach do niej.

Małgorzata Bartoń

Moje motto życiowe: “Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney

Nie wyobrażam sobie życia bez kociego przyjaciela u boku. Dzień zaczynam od kubka ciepłej kawy lub herbaty. Najbardziej lubię w sobie punktualność, empatię i poczucie humoru.

Ulubiona książka to „Za zamkniętymi drzwiami” B.A.Paris

Znajdziesz mnie: @pieceofroses

Aleksandra Nawój

Moje motto życiowe: ” W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu.” – Steven D. Wolf.

Nie wyobrażam sobie życia bez – wewnętrznego spokoju. Dzień zaczynam od białej kawy. Najbardziej lubię w sobie to,że jestem szalona.

Ulubiona książka to “Alchemia alchemika”

Paulina Rybicka

Moje motto życiowe: “Nic dwa razy się nie zdarza.” Wisława Szymborska

Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, która budzi we mnie prawdziwą euforię. Dzień zaczynam od dwudziestu budzików, bo nie potrafię wstawać punktualnie. Najbardziej lubię w sobie wrażliwość, która pomaga mi pełniej odbierać i tworzyć sztukę.

Ulubiona książka: “Złodziejka książek”.

Znajdziesz mnie: @pasteldinosaur

Aleksandra Malarz

Moje motto życiowe: “Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.” — Albert Einstein

Nie wyobrażam sobie życia miłości, muzyki i podróży. Dzień zaczynam od otwarcia oczu, herbaty z imbirem i powiedzenia sobie dzień dobry. Najbardziej lubię w sobie poczucie humoru, cierpliwość, pracowitość, ciekawość świata i szacunek do wszystkich istot.

Ulubiona książka „Regulamin tłoczni win” John Irving. mnóstwo wzruszeń, emocji i wysokogatunkowy styl.

Magdalena Czmochowska

Moje motto życiowe: “Żyj i daj żyć innym.” — Emily Giffin

Nie wyobrażam sobie życia bez kawy, książek i muzyki. Dzień zaczynam od wielkiego kubka kawy z chili i cynamonem, czasami także od dzielenia włosa na czworo. Najbardziej lubię w sobie zdolność obserwacji i ironiczne poczucie humoru.

Ulubiona książka to „Dolores Claiborne”.

Znajdziesz mnie: @cholerna_ksiazka

Aleksandra Chylińska

Moje motto życiowe: “Ludzie pozbawieni celu są nieszczęśliwi.” — Cassandra Clare

Nie wyobrażam sobie życia bez książek i dużej americano z mlekiem. Dzień zaczynam od solidnej dawki marudzenia na zbyt wczesna porę wstawania. Najbardziej lubię w sobie bycie molem książkowym.

Ulubiona książka to “Kobieta trzydziestoletnia” Honorisza Balzaca. (Wybrane z ciężkim sercem, gdyż to prawie niemożliwe wybrać jedną pozycję).

Wiktoria Makowska

Moje motto życiowe: Nie lubię żyć przeszłością, ale nie wyobrażam sobie, żebym mogła jej nie mieć. Przeszłość wiele nas uczy. — Charlotte Chandler
 
Nie wyobrażam sobie życia bez wspaniałych ludzi, którzy kolorują każdy mój dzień i dają energię do działania.Dzień zaczynam od kawy z mlekiem, uśmiechu i wiary, że najlepsze dopiero przede mną. Najbardziej lubię w sobie to, że walczę do końca, nie boję się nowych wyzwań i potrafię dostrzec w ludziach nie tylko powierzchowne cechy.
 
Ulubiona książka to „Opium w rosole” Małgorzaty Musierowicz.
Znajdziesz mnie: @wmakowska

Magdalena Janikowska

Moje motto życiowe: “I ch*j pomyślałam sobie, bo myślę raczej zwięźle.” — Dorota Masłowska.
 
Nie wyobrażam sobie życia bez pisania. Dzień zaczynam od usłyszenia “dzień dobry” od ust, które pachną bezpieczeństwem. Najbardziej lubię w sobie to, że dostrzegam całego człowieka, a nie tylko części, które prezentuje na zewnątrz.
 
Ulubiona książka to aktualnie “Mleko i miód” Rupi Kaur — polecam każdej kobiecie, a szczególnie tym, które nie potrafią uwierzyć w swoje piękno, którym są.
 
Znajdziesz mnie: @magdalenajsk

Honorata Szkudlarek

Moje motto życiowe: “Aktem największej odwagi wciąż pozostaje samodzielnie myśleć Głośno.” — Coco Chanel
 
Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Dzień zaczynam od dobrego śniadania. Najbardziej lubię w sobie spontaniczność i stanowczość.
 
Ulubiona książka Cień wiatru.
 
Znajdziesz mnie: @partageuse

Wykonanie grafik: Magdalene Adrian

SZKOLENIA, KTÓRE PRZESZŁYŚMY JAKO DRUŻYNA: Katarzyna Szałacha – “Coachingowe narzędzia w podejmowaniu decyzji.”

Autorzy

Fit lovers
Piotr Adamczyk
Aleksandra Makurat
Magdalena Wojciechowska
Julia Gaj
Karolina Klimkiewicz
Monika Magoska – Suchar
Sylwia Dubielecka
Aleksandra Steć
Dawid Waszak
Adriana Szklarz
Kaja Kowalewska
Magdalena Rorbach

Rekomendacje

— Mateusz Wieczorek

— Aleksandra Steć

— Kaja Kowalewska

Współpracujemy z: