Booknięci to emocje!

Są dla nas najważniejsze, bo dzięki nim jesteśmy autentyczni, prawdziwi, otwarci na ludzi, świat i nowe wyzwania. Tworzymy zgraną grupę, która też działa aktywnie poza mediami. Spotykamy się, robimy różne projekty, omawiamy nasze booknięte (i nie tylko) sprawy. Kochamy seriale, książki, slow life, hygge, zero waste, relaks. My nie tylko razem pracujemy, ale też przyjaźnimy się ze sobą! Jesteśmy jak kreatywna, hałaśliwa, pełna szalonego humoru wirtualna rodzina, a wszystko, co tworzymy, tworzymy z pasji.

Karolina

Jest okrętem i sterem Bookniętych. Ma głowę pełną pomysłów, dzięki którym Booknięci wciąż działają dla Was tak pięknie. Ledwo wystaje zza laptopa, więc czasem jej nie widać. Ale my wiemy, że JEST.

Gosia

Jest estetką. Robi dla Was piękne zdjęcia i dba o artystyczną część Bookniętych. Maniakalnie uwielbia swojego kota Filemona i ciągle wysyła nam jego kompromitujące foty. W środy zadaje dużo pytań na instastory.

Ola

W przewrotny sposób bawi się słowem, wydała swój tomik poezji pt. "didasqualia". Dla Bookniętych pisze artykuły, recenzuje książki. Odpowiada za korektę tekstów, więc czasem może boleć ją głowa.

Wiktoria

Przeprowadza wywiady z interesującymi osobami, pisze artykuły i recenzje. W soboty rozmawia z Wami na temat zarządzania czasem, bo uwielbia planować. Dlatego robi notatki w czterech plannerach jednocześnie.

Paulina

Pisze dla Was artykuły i świetne recenzje. Ma kreatywne pomysły i zawsze trzyma się terminów. Czasami jest mylona z wokalistką "Kwiat jabłoni", ale niestety nikt z Bookniętych nie dostał od niej jeszcze autografu.

Honorata

Pisze dla Was artykuły, przeprowadza wywiady, opiekuje się grupą "Nie mówimy – czytamy". Możecie ją spotkać na naszym kanale YouTube. Bardzo dobrze mówi po niemiecku – na szczęście nie do nas...

Ania

Opiekuje się fanpage Bookniętych i pisze piękne wiersze. Kocha wszystkie zwierzęta, dlatego Gosia bardzo się cieszy, że Ania zawsze lajkuje foty jej kota. Filemon też się cieszy.

Paolka

Opowiada Wam o swoich wyprawach, również tych wewnętrznych. Bardzo dużo podróżuje, więc nikt z ekipy nigdy nie wie gdzie można ją znaleźć. Nie zdziwimy się, jeśli odkryje nowy ląd.

Aleksandra

Opiekuje się całą redakcją, prowadzi świetne szkolenia i dobrze zarządza zespołem. Po nocach siedzi i analizuje, dlaczego ktoś nie oddał artykułu na czas. W czwartki rozmawia z Wami na tematy tabu.

Magdalena

Jest redaktorką naczelną na naszej witrynie, świetnie pisze i projektuje nasze grafiki. Wydała „Cholerna książkę”. Czasem jak zatraci się w pisaniu, to znika dla świata i ludzi. Nocami zamiast śnić o księciu, śni o korektach tekstów.

Aleksandra

Pisze dla Was świetne teksty oraz recenzje. We wtorki prowadzi instastory, gdzie opowiada o książkach. Gdyby miała wybrać się z jakimś sławnym autorem na kolację to pewnie poszłaby sama, żeby mieć więcej dla siebie.

Magdalena

Trzyma rękę na artykułach i dostarcza Wam świetne cytaty na naszym fanpage. Porusza trudne tematy, wrażliwie posługując się poezją. Emocje przelewa na papier i dociera do czytelnika słowem. Czasami nawet brzydkim.

Gaweł

Montuje dla Was vlogi, pisze artykuły męskim okiem i czasem podrzuci jakąś recenzję. Słynie z czarnego poczucia humoru i czasami zupełnie nie wiemy, o co mu chodzi...

Olga

Pisze dla Was recenzje oraz artykuły. Jak nikt, zna wszystkie zawiłości naszego ojczystego języka i potrafi nam je wytłumaczyć na kilkanaście sposobów. W tej kwestii nie ma sobie równych. Ani krzywych.

Magdalena

Godzinami pisze dla Was cytaty na maszynie. Wydała swój tomik pt. "Srezje" i krzyczy do nas poezją. Pracuje tak intensywnie, że z każdego zakątka Polski słyszymy stukot jej palców na maszynie.