Pięć filmów, które koniecznie musisz zobaczyć w 2020

Pięć filmów, które koniecznie musisz zobaczyć w 2020

 

Każdy rok kończy się podsumowaniem najlepszych filmów, a co za tym idzie rozpoczyna się oczekiwanie na kolejne premiery kinowe. Poniżej możecie znaleźć pięć filmów, które koniecznie musisz zobaczyć w 2020:

1. Małe Kobietki (Little Women)

Pomimo, że premiera tego filmu na świecie odbyła się w 2019 roku, w Polsce musimy zaczekać do 31 stycznia. Jest to kolejna już adaptacja powieści Louisy May Alcott, rozgrywająca się w latach 60. XIX wieku, która opowiada historię czterech sióstr March. Wśród obsady znajdziemy takie nazwiska, jak Meryl Streep, Emma Watson, czy Timothee Chalamet, co dodatkowo sprawia, że jest to zdecydowanie produkcja godna uwagi.

2. Bad Boys for Life

Po 17 latach Bad Boys wracają do kin! Długo wyczekiwana kontynuacja przygód Marcusa Burnetta i Mike’a Lowery na pewno przyciągnie sporą liczbę fanów. W rolach głównych trochę starsi, ale jak zwykle niezawodni Martin Lawrence i Will Smith. Jeśli ktoś ma uratować świat przed przestępcami, zapewniając przy tym ogromną dawkę humoru to tylko oni!

 

3. Mulan

Kolejna filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych bajek Disneya. Dla tych, którzy jej nie znają: opowiada o młodej dziewczynie, która przebiera się za mężczyznę i zaciąga się do armii, żeby uchronić przed poborem swojego schorowanego ojca. Ta niezwykła, pełna przygód opowieść na pewno zainteresuje każdego fana produkcji Disneya i nie tylko.

          4. Kobieta w oknie (The Woman in the Window)

Długo wyczekiwany film na podstawie bestsellera A.J.Finn będzie miał swoją premierę 15 maja. To historia kobiety, która nie mogła poradzić sobie po ogromnej stracie. Spędzałą większość czasu szpiegując swoich sąsiadów. Przypadkowo stała się świadkiem niepokojącego zdarzenia i nic już nie było takie, jakie się wydawało. W rolach głównych zobaczymy między innymi Amy Adams, Julianne Moore i Gary’ego Oldmana.

5. Top Gun: Maverick

Top Gun to jeden z tych filmów, który chyba nie wymaga zbędnych opisów. Po 31 latach od swojej pierwszej premiery, Tom Cruise powraca w roli pilota Mavericka. Wśród obsady pojawią się także Val Kilmer, Jennifer Connelly oraz Miles Teller. Nie pozostaje nic więcej, jak 17 lipca udać się do kina!

To tylko kilka z wielu interesujących produkcji, które warto zobaczyć w 2020 roku. Jaki film dodalibyście do naszej listy? Koniecznie sprawdźcie nasz ostatni artykuł o najlepszych serialach BIG LOVE.

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares