Booknięty rok we wspomnieniach i życzenia dla Was!

booknieci-zyczenia-podsumowanie-roku-2018

Kochani Booknięci Czytelnicy!

24 grudnia to doskonały dzień na to, by złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i… podsumować kończący się niebawem rok 2018!

Zacznijmy od podsumowania

Ten rok był dla nas przełomowy pod wieloma względami i nie brakowało wrażeń!

Działo sie wiele – uczestniczyłyśmy w krakowskich Targach Książki, gdzie mogłyśmy poznać współpracujące z nami wydawnictwa oraz wielu autorów.

Jeżeli mowa o wydawnictwach….

To gorące podziękowania należą się Justynie Sudak-Hartung z wydawnictwa Helion, z którym chętnie współpracujemy już od kilku lat. Pewnie nie wszyscy z Was wiedzą, ale do grupy Helion należą również takie wydawnictwa, jak: Sensus, Editio czy Onepress, które na pewno mogliście znaleźć wśród recenzowanych przez nas książek.

booknieci-zyczenia-podsumowanie-roku-2018

A jeśli mowa o książkach…

To Booknięci wydają książkę! A właściwie, wydaje ją Magdalena Czmochowska z naszej ekipy. “Cholerna książka” Magdaleny, oczywiście pod naszym patronatem, ukaże się już w przyszłym roku i na pewno będziemy o tym informować na naszych kanałach social media, więc bądźcie czujni, to jest premiera, której nie chcecie przegapić i autorka, która szybko stanie się jedną z Waszych ulubionych 🙂

Skoro mówimy o autorach…

To niektórzy stają się naszymi przyjaciółmi 🙂 Z pewnością należą do nich Aleksandra Steć i Kaja Kowalewska, z którymi wywiady pojawiły się na naszym portalu (Ola była nawet pierwsza autorką, która udzieliła nam wywiadu!) a cytaty ich książek znajdziecie zarówno na naszym Instagramie, jak i na Facebooku!

Dziewczyny, dziękujemy za przyjaźń i współpracę 🙂

booknieci-zyczenia-podsumowanie-roku-2018

Booknięte koszulki

Tak, mamy własne koszulki! Na pewno mieliście okazję zobaczyć je na naszych kanałach social media, gdzie chętnie chwaliłyśmy się nimi! Wystąpiłyśmy w nich również na wspomnianych Targach Książki, z dumą reklamując najlepszy portal literacki w Internecie!

A to nie wszystko

Oprócz tego, ten rok obfitował w patronaty (znaleźliście nasze logo na którejś z kupionych w tym roku książek? Pochwalcie się w komentarzu!), konkursy (kto z Was miał okazję wygrać w jednym z naszych rozdań? A kto ma zamiar zrobić w to 2019 roku?) 🙂

Dziękujemy wam serdecznie za to, że jesteście z nami, że czytacie nasze recenzje, artykuły, wywiady, śledzicie kanały social media i że jesteście tak Booknięci, jak my!

Pora na życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chcemy życzyć Wam błogosławionego czasu w rodzinnym gronie, zadumy nad jubilatem i powodem całego tego grudniowego zamieszania a także wielu wspaniałych książek pod choinką i mnóstwa literackich przeżyć w kolejnym, 2019 roku!

Booknięci

booknieci-zyczenia-podsumowanie-roku-2018

5.00 avg. rating (99% score) - 3 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares