Smart sexy. Bo dobrze być mądrą i seksowną kobietą!

sexy

Sexy i smart. Prosty, kobiecy, różowy i przydatny… Czego chcieć więcej? Posiadanie kalendarza to dla wielu zdecydowany must have. Wiele osób lubi mieć pod ręką wygodny planer, który pozwoli na dobrą organizację i efektywne działania

Uporządkowany róż jest bardzo sexy.

Dziś przedstawiam Wam sexy kalendarz od Karoliny Cwaliny, który zauroczył mnie od samego początku. Z uwagi na to, że uwielbiam wszystko, co wiąże się z różowym, nie mogłam go nie mieć. Jak się potem okazało, ku mojej radości, to piękne pudrowe cacko ułatwi mi zdecydowanie życie, usprawni każdy dzień i pomoże o niczym nie zapomnieć. Można chcieć więcej?

Wygodny układ

W kalendarzu spodobało mi się przede wszystkim to, że ma rozkład tygodniowy. Moim zdaniem to bardzo ważne, szczególnie dla kogoś wiecznie zabieganego, kto łączy kilka rzeczy dziennie w jedną całość. Jestem osobą, która woli mieć obraz od razu na tydzień, lubię wiedzieć, ile spraw mnie czeka do ogarnięcia od poniedziałku do piątku. Sobotę zazwyczaj zostawiam sobie na odpoczynek (choć nie zawsze się tak da…), w niedzielę od rana poświęcam się pracy, by po południu odsapnąć przed nadchodzącym tygodniem. Doskonale widzę, że układ kalendarza zda u mnie egzamin.

Sexy

Słowo na każdy miesiąc

Kolejna rzecz, na którą zwróciłam uwagę, to cytaty na początku każdego miesiąca. Są piękne, motywacyjne, estetyczne i na pewno pomagają dzielnie kroczyć do celu. Lubię myśleć pozytywnie, ale nie zawsze mam na to siłę. Wierzę, że „Smart Sexy. kalendarz 2020” od Karoliny Cwaliny mi w tym pomoże.

Co w środku?

Kalendarz jest pięknie wydany, a sama okładka zachwyca. Nie musiałam zaglądać nawet do środka, żeby wiedzieć, iż trzymam w dłoniach prawdziwe cacko. Jest kobiecy i niezbyt duży, zmieści się do większości damskich torebek. Ma „wstążeczkę”, która pozwala sprawnie odnaleźć aktualny dzień i szybko coś zanotować. W środku też spotkamy się z estetyką i mistrzowskim wyglądem. To wszystko jest tak piękne, że aż nie chce się w tym kalendarzu niczego zapisywać, żeby nie zepsuć cudnego wyglądu!

Miejsce na zapiski

Zwróciłam uwagę także na miejsce do notowania różnych ważnych dla nas rzeczy. W kalendarzu od Karoliny Cwaliny jest na to wiele kartek, już nawet przy samym początku roku możemy zapisać swoje cele, a potem śledzić swoje postępy – ta urocza tabelka stanie się moim przewodnikiem w nowym 2020 roku!

Bardzo kobiecy planer

Nie da się opisać słowami, jak ogromną czuję wdzięczność do autorki za to, że pomaga usprawniać życie tylu kobietom w Polsce. Kalendarz jest genialny pod każdym względem i na pewno będę z niego korzystać, nie widzę innej opcji. Już teraz wiem, że stanie się moim przewodnikiem, prawą ręką i szansą na to, bym o niczym nie zapomniała. Uwierzcie, że gdy ma się ogrom spraw na głowie, jest to baaardzo możliwe. Pokochacie to dzieło do planowania, daję Wam słowo! Gorąco polecam!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares