Spokój, do cholery!

Spokój

Tytuł książki: “Jak uspokoić swoje myśli”

Autor: Sarah Knight

Gatunek: poradnik

Wydawnictwo: Muza

Okładka: miękka

Liczba stron: 301

Cena rynkowa/okładkowa: 37,90 zł

Ocena: 9/10

Aby zdać sobie sprawę, że histeryzowanie i wyolbrzymianie problemów, na które nie masz wpływu, zaburza Twój spokój wewnętrzny, powinieneś przeczytać tę książkę!

Królestwo za spokój

Nasze społeczeństwo żyje w ciągłym stresie. Wszystko, co dzieje się wokół, wpływa na nasze samopoczucie. A my mamy tendencje do tego, aby bardzo się tym przejmować. Mam wrażenie, że aż za bardzo. Do tego wniosku doszła również autorka książki. Sarah Knight również jest kompletną panikarą. I w związku z tym opracowała kilka metod, które pomogły jej w walce o spokój.

Tylko spokój nas uratuje

Poradnik jest podzielony na cztery części. W pierwszej skupiono się na tym, aby zidentyfikować problem. Niestety, niektórzy nawet z tym mają problem. Następnie trzeba zastanowić się, czy jesteś w stanie go kontrolować. Jeśli nie – możesz odpuścić. Jeśli tak, to w trzeciej części dowiesz się jak sobie z nim radzić. A w czwartej, mojej ulubionej, znajdziesz historyjki, do których możesz sam ułożyć rozwiązanie, wybierając odpowiednie opcje! Ta książka to niezła czytelnicza frajda.

spokój

Jak zawalczyć o spokój? Z uśmiechem!

Jak uspokoić swoje myśli” jest fajnym zbiorem porad, które są opisane w przystępny i bardzo zabawny sposób. Nie znajdziesz tam zawoalowanego języka i dziwnych terminów psychologicznych. Pisarka nie jest psychologiem, tylko “antyguru”. Chce pomagać ludziom bez zbędnego nadęcia i z dużą dozą humoru. Czytając tą książkę zaśmiałam się kilka razy, gdyż niektóre historie, które przytacza, są przezabawne. Takie poradniki czyta się z wielką przyjemnością.

Przydatna pomoc w walce o spokój

Spokój to coś, co często jest zaburzone w moim świecie. Dlatego powyższa pozycja wydawała się być idealna dla mnie. Nie pomyliłam się. W trakcie lektury zaczęłam się zastanawiać czy potrafię walczyć o spokój. Okazało się, że niekoniecznie. Dlatego zaczęłam wdrażać niektóre z metod Sarah Knight, co okazało się bardzo pomocne.

Jest to poradnik, który bardzo Ci się przyda, znerwicowany czytelniku! Myślę, że jest to dobry krok, abyś zaczął walczyć z problemami, które Cię otaczają. Pamiętaj: w końcu tylko spokój nas uratuje!

4.50 avg. rating (92% score) - 2 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares