Ucz się samodzielnie. Da się?

Tytuł książki: „Sztuka samodzielnej nauki. Jak zdobyć dowolną umiejętność w krótszym czasie i jak pokierować własną edukacją”

Autor: Peter Hollins

Gatunek: Poradnik

Wydawnictwo: Onepress (Helion)

Liczba stron: 118

Okładka: miękka

Cena rynkowa/okładkowa: 29,90

Ocena: 8/10

Zainspiruj się, zaciekaw i otwórz na nowe możliwości. Ucz się samodzielnie, bez ograniczeń i nie wahaj się spełniać marzenia. Dziś przedstawiam Wam poradnik, który zmienił trochę moje spojrzenie na naukę. Ponieważ ona naprawdę może być przyjemnością!

Samodzielnie możesz więcej

Tradycyjne metody nauki zna chyba każdy z nas. Mogliśmy wypróbować je wielokrotnie i zobaczyć, jakie mają wady i co w nich należałoby poprawić. Lekcje w szkole bywają uciążliwe, są też niekiedy przymusem. Ile razy próbowałeś przyswoić jakieś treści samodzielnie i udało Ci się to zakończyć sukcesem? Mam dla Ciebie książkę, która poprawi Twoje statystyki!

Źródła wiedzy w zasięgu ręki, wszystko podane na tacy

Nadszedł taki czas w polskim szkolnictwie, że uczniowie nie muszą robić niczego samodzielnie. Mamy internet, który rozwiewa wszelkie wątpliwości i pomaga w nauce. Wszystko w zasięgu ręki, sprawdzanie wiadomości jeszcze nigdy nie było takie proste. Ma to swoje plusy i minusy, ale których jest więcej? Jak wiele zależy od nas samych?

Ucz się samodzielnie, wyrób w sobie nawyk systematyczności

Niby proste zdanie, ale doskonale wiemy, jak wiele trudności może sprawić systematyczna nauka. Bez naszej wewnętrznej motywacji i zaangażowania trudno osiągnąć wymarzone rezultaty. Co więcej, samouk musi sam kierować procesem własnej nauki. Brzmi jak coś skomplikowanego, prawda?

Książka, która rozwiąże Twoje naukowe problemy

Sam jesteś w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Mam dziś dla Ciebie świetny przewodnik, który jest idealny dla każdego, kto chce z powodzeniem samodzielnie uczyć się różnych rzeczy. Dzięki książce zrozumiesz, jakie są warunki prowadzenia takiego typu uczenia się oraz jak dobrze się do tego przygotować.

Czego nauczysz się samodzielnie?

Przyswoisz sobie zasady tzw. piramidy sukcesu w nauce, a także metody zarządzania sobą i swoją nauką. Książka pokaże Ci, jak ważne dla skutecznej i efektywnej nauki, jest nastawienie i rozwój. Pamiętaj, wszystko zaczyna być możliwe w momencie, kiedy stwierdzisz, że samodzielnie na pewno dasz sobie radę!

Naprawdę 8/10

Polecam gorąco ten poradnik, ponieważ ma w sobie naprawdę dużo treści. Dzięki niemu wiele się nauczyłam, zrozumiałam. Niektóre zasady postanowiłam wcielić w życie i wiecie co? Naprawdę działa, dlatego polecam gorąco. Wiem z autopsji, że „Sztuka samodzielnej nauki…” jest warta Waszej uwagi!

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares