“Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!” – Karolina Cwalina

„Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!”. Taka zachęta błyszczy piękną, złotą czcionką na okładce poradnika Karoliny Cwaliny. Estetyka książki sięga również w jej głąb – kolorowe zdjęcia, rubryki i tabelki, pomagają doskonale przyswoić sobie podaną treść.

Karolina Cwalina opowiada w publikacji o swoim niełatwym życiu, ciężkiej chorobie i robi to po to, by pokazać innym, że z każdego dna można się podnieść, i że każdy może zmienić swoje życie.

Dla kogo więc jest ten poradnik?

„Każdy z nas chce czuć się spełniony, doceniony i szczęśliwy. Wszyscy mamy marzenia, stawiamy sobie cele, rysujemy idealny obraz swojej przyszłości. Jednak dlaczego tak trudno po to sięgnąć? Bo czasem brakuje wsparcia, motywacji i inspiracji”, pisze autorka. Ta książka przyda się więc każdemu!

Nie ma tu pustych frazesów, tendencyjnych porad. Są za to opowieści i ćwiczenia, które pomogły autorce, gdy ona sama zmagała się z trudnościami w swojej codzienności.
Praca? Zdrowie? Pieniądze? Karolina Cwalina chętnie porusza każdy aspekt życia w swoim poradniku, pokazując, jak można uporać się z jego wyzwaniami.

Sposób, w jaki autorka rozmawia z czytelnikiem, najłatwiej określić mianem rozmowy. Ten wybór narracji sprawia, że poradnik czyta się lekko i przyjemnie, a po jego zakończeniu można odnieść wrażenie, iż właśnie porozmawiało się „od serca” z dobrym przyjacielem.

Czy mogę tę książkę polecić?

Zdecydowanie! Jestem zdania, że życie jest za krótkie, by nie być w nim szczęśliwym. A szczęście zaczyna się… dokładnie tak – w głowie. I poradnik Karoliny Cwaliny z pewnością pomoże je w tej głowie znaleźć.

Anna Biern

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares