Zemsta Jarka – polityczny kryminał o erotycznym zabarwieniu [RECENZJA]

Ewa Miko
„Zemsta Jarka” Adama Adboo to kryminał z dużą porcją erotyki. Poznajemy perypetie atrakcyjnego mężczyzny, który ze spokojnego pracownika biura nieruchomości na własne życzenie wciela się w detektywa mającego rozwiązać zagadkę zniknięcia żony wpływowego polityka.
wywiad z autorem książki zemsta jarka
Ocena

„Zemsta Jarka” opowiada historię Jarosława Bilickiego, pracownika biura nieruchomości, który dowiedziawszy się o zaginięciu żony słynnego polityka, postanawia zabawić się w detektywa. Stawia wszystko na jedną kartę, angażując się w niebezpieczną wyprawę do posiadłości bogacza. W drodze spotyka piękną nagą kobietę, która na zawsze odmieni jego losy… 

Bohater pomaga w ucieczce nowej znajomej. Razem postanawiają zemścić się na wrogu kobiety, którym jest podejrzany polityk. Udaje im się też wejść w posiadanie dokumentów obciążających posła. Z kim zjednoczą siły, żeby pokonać swoich przeciwników? Kim okażą się ci, których uznają za swoich sprzymierzeńców? Czy ta historia będzie miała dobre zakończenie? Jeśli tak, to dla kogo? 

Czytaj więcej: Premiera kryminału Zemsta Jarka

Zemsta Jarka: gatunkowy miks

Książka Adama Adboo to nie tylko kryminalna intryga: obok krwawych scen morderstw pojawiają się również liczne opisy upojnych chwil między kochankami (w końcu to pozycja od lat 18). Zmysłowe orgie odzwierciedlają życie uczuciowe bohaterów, które jest równie zawiłe, co relacje między głównymi graczami politycznej intrygi. Książka zaspokaja zatem pragnienie mocnych wrażeń, i to na różnych polach. W końcu, jak zauważył Freud, życiem rządzą eros i tanatos…

Zemsta Jarka – podsumowanie

„Zemsta Jarka”, kryminał erotyczno-polityczny, na pewno nie zawiedzie tych, którzy spragnieni są emocjonującej lektury. Dynamiczny rozwój wydarzeń sprawia, że od początku do końca czyta się ją z zaciekawieniem.

Czy Jarek ocali Basię przed jej mściwym mężem? Czy zdoła oprzeć się urokowi dziewczyny? Czy ocali życie swoje i innych, czy jednak w pewnym momencie opuści go dobra passa? Na te wszystkie pytania poznasz odpowiedź, sięgając po książkę wydawnictwa BookEdit pt. „Zemsta Jarka”.

Zobacz też:  Żaden człowiek nie jest wolny od pokus. Wywiad z autorem „Zemsty Jarka”
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *