Książka na wakacje: premiera kryminału “Zemsta Jarka”

Ewa Miko
Od 2 czerwca jest już dostępna książka „Zemsta Jarka” autorstwa Adama Adboo, piszącego pod pseudonimem. To kryminał z elementami erotyki, w którym korupcja i seks wśród elit miesza się z wybuchem uczuć głównych bohaterów. Książka, wydana w wydawnictwie BookEdit, jest już dostępna w największych księgarniach stacjonarnych i internetowych.
wywiad z autorem książki zemsta jarka
Ocena

“Zemsta Jarka” to książka, w której autor ukazuje, że emocjonalność kobiet połączona z zakłamaniem elit i polityki może stanowić niebezpieczne połączenie, prowadzące do wielu zbrodni w niewyjaśnionych okolicznościach.

Przeczytaj naszą recenzję książki Zemsta Jarka!

  • Książkę dedykuję wszystkim tym, którzy cenią połączenie wątków kryminalnych z mieszanką uczuć i namiętności. “Zemsta Jarka” idealnie nada się jako lektura do poczytania w trakcie wakacyjnej podróży. To odpowiednia pozycja dla tych, którzy cenią w literaturze rozgrywki emocjonalne i zawiłe wątki kryminalne – mówi autor, Adam Adboo.
zemsta jarka

Zawiła zagadka z pożądaniem w tle

Kiedy Jarek – etatowy pracownik biura nieruchomości – znajduje w sieci informację, że bogaty polityk za pół ceny chce sprzedać swój pałac, postanawia zabawić się w detektywa amatora. Wszelkimi sposobami chce znaleźć odpowiedzi na pytania, co się za tym kryje, dlaczego ogromną i zapewne piękną posiadłość wystawiono za tak niską sumę. Żeby poznać prawdę i obejrzeć siedzibę dyplomaty, mężczyzna wyrusza w podróż. Nie jest łatwo trafić na miejsce. Długo błądzi po polnych drogach, a na koniec prawie przejeżdża kobietę. W dodatku całkiem nagą…Kim jest ta kobieta? Co łączy ją z posłem i jego posiadłością? Dlaczego znalazła się w tym miejscu i o tej godzinie? Bohater próbuje znaleźć odpowiedzi na te i inne pojawiające się pytania. Pracy nie ułatwia mu fakt, że kobieta wzbudza w nim coraz większe namiętności.

Patronami medialnymi książki wydanej w BookEdit są portale kulturowo24.pl oraz booknieci.pl.

Adam Adboo – obywatel świata, postrzegający go jako otchłań w odcieniach szarości, w której dzisiejszy przyjaciel jutro może stać się śmiertelnym wrogiem.

BookEdit to wydawnictwo działające w modelu self-publishing, alternatywnym w stosunku do klasycznych wydawnictw. Współpracuje z doświadczonymi recenzentami, redaktorami i grafikami, wspierając autorów podczas wszystkich etapów pracy nad książką. W ofercie marki znajdują się książki drukowane, e-booki i audiobooki, a także profesjonalna korekta i redakcja, ghostwriting i copywriting. BookEdit działa w oparciu o takie wartości, jak jakość, niezależność i twórcza wolność. Oferta wydawnictwa skierowana jest do zawodowych pisarzy, debiutantów, blogerów i celebrytów, firm i korporacji, a także do tych wszystkich, którzy marzą o wydaniu własnej książki.

Informacja prasowa

Zobacz też:  Książki erotyczne- czy warto je czytać?
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts