TOP 3 najlepsze książki na temat odchudzania. Co warto przeczytać?

Ewa Miko
Poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące odchudzania to droga, która może prowadzić przez dziesiątki, a nawet setki źródeł. Aby ułatwić Ci tę podróż, zebrałem trzy książki, które nie tylko podpowiedzą, jak zrzucić kilogramy, ale także jak przyjąć zdrowy styl życia. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!
TOP 3 najlepsze książki na temat odchudzania
Ocena

“Pożegnaj wagę” – Ann Bailey, Joseph Ciarrochi, Russ Harris

“Pożegnaj wagę” to nie tylko poradnik dotyczący odchudzania, ale przede wszystkim podręcznik do zdrowego podejścia do własnego ciała i umysłu. Autorzy – Ann Bailey, Joseph Ciarrochi i Russ Harris – nie skupiają się na konkretnych liczbach na wadze, lecz na emocjach i przekonaniach, które nas do nich prowadzą. To książka, która pomoże Ci zrozumieć, dlaczego nasze dotychczasowe próby schudnięcia były nieskuteczne i jak to zmienić. Odkryjesz, że kluczem do trwałych efektów jest zdrowe nastawienie i pełna akceptacja siebie. Jeśli postanowisz wcielić te porady w życie, na stronie Dietly.pl łatwo skomponujesz idealną dla siebie dietę, która nie tylko pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele, ale także będzie pyszna!

“Wiecznie głodny?” – David Ludwig

“Nie jesteś tym, co jesz, jesteś tym, co Twój organizm z tym robi” – tak można by streścić ideę przewodnią książki “Wiecznie głodny?”. Autor, David Ludwig, jest lekarzem i naukowcem, który od lat bada wpływ różnych rodzajów jedzenia na nasze ciało. W swojej książce pokazuje, że problem nadwagi to nie tylko kwestia ilości jedzenia, ale przede wszystkim jego jakości. Przedstawia przekonujące dowody naukowe na to, że to, co jemy, ma bezpośredni wpływ na nasze hormony, metabolizm i uczucie głodu.

“Dieta SIRT. Przełom w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania” – Aidan Goggins, Glen Matten

Dieta SIRT to nie jest kolejna moda na odchudzanie, ale naukowo poparte podejście do zdrowego stylu życia. Książka “Dieta SIRT. Przełom w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania” autorstwa Aidana Gogginsa i Glena Mattena to przewodnik, który:

  • Wyjaśnia, co to jest dieta SIRT
  • Podaje listę produktów SIRT
  • Przedstawia plan żywieniowy
  • Pokazuje, jakie są korzyści tej diety
Zobacz też:  Książka o podświadomości – „Potęga podświadomości” i inne polecane tytuły

Ważne jest, że autorzy nie obiecują “cudownego schudnięcia” w ciągu kilku dni. Zamiast tego oferują trwałe zmiany stylu życia, które przyniosą długotrwałe efekty.

Na rynku istnieje wiele książek na temat odchudzania, ale te trzy stanowią wyjątkową mieszankę naukowego podejścia, psychologicznego zrozumienia i praktycznych porad. Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z odchudzaniem, czy jesteś w jej środku – te pozycje z pewnością pomogą Ci osiągnąć swoje cele zdrowotne i odchudzanie stanie się łatwiejsze, zdrowsze i bardziej satysfakcjonujące.

Tekst promocyjny

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts