Książka o podświadomości – „Potęga podświadomości” i inne polecane tytuły

Ewa Miko
Książka o podświadomości to dobry wybór, jeśli chcesz poznać tajniki funkcjonowania podświadomości. Które publikacje są warte przeczytania? Dowiedz się więcej na ten temat z naszego artykułu!
Książka o podświadomości
Ocena

Na rynku wydawniczym znajdziesz szeroki wybór książek o podświadomości, jednak czy wszystkie są warte zakupu? Zdecydowanie nie. Warto wybierać jedynie te sprawdzone tytuły, najlepiej, aby były to książki od znanego i cenionego autora, zajmującego się tematem podświadomości. Takim ekspertem jest zapewne dr Joseph Murphy. W naszym zestawieniu znajdziesz kilka jego bestsellerowych książek, aczkolwiek nie brakuje także książek innych doskonałych autorów. Koniecznie sprawdź, jaka książka o podświadomości będzie dobrym wyborem. Zachęcamy do lektury! 

Książka o podświadomości – zobacz 7 najlepszych tytułów

Książka o podświadomości to najlepsze źródło uzyskania informacji o podświadomości, która ma duży wpływ na twoje zachowanie i sposób funkcjonowania. Odkryj najlepsze tytuły w tej tematyce!

„Potęga podświadomości”, Joseph Murphy

Książka „Potęga Podświadomości” udowadnia, że możesz osiągnąć upragnione cele, a jedyne co musisz zrobić, to zmienić sposób myślenia. Sięgnij po ten słynny poradnik i przekonaj się, jak możesz skutecznie przejąć kontrolę nad swoim życiem. Zgodnie z tym, co pisze doktor Murphy, najczęstszym problemem w realizacji najskrytszych marzeń jesteś ty sam i twoje pesymistyczne podejście do życia. Nie osiągniesz sukcesu oraz prestiżu i dobrobytu, jeśli nie odrzucisz swoich uprzedzeń, nie usuniesz podświadomych przeszkód i czarnych myśli. Opisywana książka o manipulacji podpowie ci, jak zmienić siebie i swoje przekonania. 

„Mózg rządzi. Twój niezastąpiony narząd”, Kaja Nordenger

„Mózg rządzi. Twój niezastąpiony narząd” to książka o podświadomości, dzięki której lepiej poznasz działanie ludzkiego mózgu. Jeśli interesują cię sekrety organizmu człowieka, to koniecznie musisz sięgnąć po tę popularnonaukową książkę. Autorka skupia się przedstawieniu wielu ciekawych faktów dotyczących podświadomości i jej roli w funkcjonowaniu naszego umysłu. Dowiesz się m.in., gdzie znajduje się osobowość, w jaki sposób trenować mózg, czy da się uaktywnić jego części, których zwykle nie używamy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w tej oto książce. Warto też, abyś wiedział, że ta książka została napisana niezwykle przystępnym językiem, dlatego będzie zrozumiała dla każdego.

Zobacz też:  Książki o rowerach – przegląd pozycji

„Potęga podświadomości hipnoza i psychostymulacja”, Maria Szulc 

Inną polecaną książką jest „Potęga podświadomości hipnoza i psychostymulacja”. Stworzyła ją specjalistka w dziedzinie hipnozy i psychoterapii. To popularny poradnik, w którym znajdziesz sprawdzone i dające efekty możliwości wspierania ludzkiej podświadomości. Autorka proponuje metodę, wywodzącą się od hipnozy, dzięki której da się uleczyć różne choroby i zaburzenia, będące powodem cierpienia i problemów w funkcjonowaniu. Liczy się tutaj właściwe wykorzystaniem potencjału, jaki znajduje się w podświadomości. Ta książka o podświadomości jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz lepiej dowiedzieć się, jak działają mechanizmy funkcjonowania mózgu oraz chcesz poznać tajniki pozytywnego oddziaływania na nasz umysł. 

„Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości”, Joseph Murphy

To kolejny polecany poradnik Josepha Murphy’ego. Zmień swój sposób myślenia o życiu, co jest możliwe dzięki sile podświadomości. Celem tej publikacji jest udowodnienie czytelnikowi, że to właśnie umysł jest odpowiedzialny za sukcesy i porażki. Nie ma żadnej wiedzy tajemnej, dzięki której możliwy jest sukces i szczęście. Najważniejsze jest podejście do rzeczywistości. Jak wykorzystać umysł i zaprogramować podświadomości, aby cieszyć się życiem i być zadowolonym w 100%? Książka o podświadomości autorstwa Josepha Murphy’ego odpowiada na te pytania. Oprócz tego przedstawia zasady i techniki afirmacji oraz metody przekazywania pragnień do podświadomości.

„Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zyskaj zdrowie i energię życiową”, Joseph Murphy

„Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zyskaj zdrowie i energię życiową” to kolejny poradnik od Josepha Murphy’ego. Autor przekonuje, że to jak wygląda jakość twojego życia, jest zależne od wzorców zapisanych w podświadomości i sposobu myślenia. Podaje on przykłady, na których pokazuje, jak można zmienić negatywne nawyki myślowe. Jak można wpłynąć na naszą podświadomość? Jak wykorzystać siłę pozytywnego myślenia i afirmacje do pozbywania się chorób ciała i umysłu? Z tej książki dowiesz się naprawdę wielu ciekawych informacji, zatem warto wybrać właśnie ją!

Zobacz też:  Książki o podróżach – 7 najlepszych książek podróżniczych, które warto przeczytać

„Potęga twojej podświadomości”, Harry Carpenter 

Oto kolejna książka o podświadomości, która opiera się na metodach pracy z podświadomością. Harry Carpenter przestudiował i wypraktykował je wszystkie i wyselekcjonował najlepsze, przynoszące efekty techniki wykorzystywania potęgi podświadomości. Autor przekonuje, że praca z podświadomością i przeprogramowanie złych zapisów znajdujących się w niej to wiele korzyści! Może bowiem pomóc m.in. osiągać zamierzone cele, rozładowywać codzienne stresy, czy lepiej zadbać o stan swojego zdrowia. 

„Pozytywne programowanie podświadomości metodą BrainRewire”, Gabriel Palacios

Musisz wiedzieć, że podświadomość rejestruje wszystkie zdarzenia, jakie mają miejsce w twoim życiu. Znajdują się w niej wszelkie doświadczenia życiowe, przekonania, umiejętności, traumy z dzieciństwa, blokady, stany lękowe i wiele innych. Natomiast od procesów zachodzących w podświadomości zależy to, jak się czujesz i zachowujesz. Dobrą informacją jest jednak to, że da się ją przeprogramować – umożliwia to metoda BrainRewire. Dzięki niej pozbędziesz się m.in. negatywnych wzorców, traum z dzieciństwa, czy niepokojów. Ta książka o podświadomości przedstawia terapie i techniki oparte na autohipnozie i medytacji, które pozwalają bezpiecznie uwolnić się od przeszłości. Z nią nauczysz się kreatywnie kształtować swoją teraźniejszość.

„Pokonaj lęk i obawy”, Joseph Murphy

Ostatnia polecana książka o podświadomości to „Pokonaj lęk i obawy” Josepha Murphy’ego. Autor skupia się w niej na przedstawieniu korzyści wynikających ze stosowania technik wpływania na naszą podświadomość. Po przeczytaniu zyskasz pewność, że pozytywne myślenie i wzorce zapisane w podświadomości mają duże znaczenie. Jak odnaleźć w sobie ufność i wewnętrzną siłę? Jak osiągać zamierzone cele? Jak pozbyć się lęku i obaw? Co zrobić, aby podświadomość była pełna wyłącznie pozytywnych myśli i wzorców? Przekonaj się sam, sięgając właśnie po tę książkę. 

Wiesz już, jakie są polecane książki o podświadomości. Oczywiście to jedynie kilka wybranych tytułów, które są najbardziej wartościowe. Książka o podświadomości to najlepszy wybór, jeśli chcesz lepiej zrozumieć sposób działania podświadomości, jej moce, a także korzyści. To wszystko zapewnią ci powyższe publikacje od cenionych autorów. 

Zobacz też:  Masz już najnowszą książkę Remigiusza Mroza?
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts