Randkowanie czy zwariowanie? Zdecydujmy się na coś!

randkowanie

Tytuł książki: Dlaczego mi nie odpisuje?

Autor: Anne-Sophie Girard, Marie-Aldine Girard

Gatunek: rozwojowe

Wydawnictwo: Feeria

Liczba stron: 157

Okładka: miękka

Cena rynkowa/okładkowa: 29.90

Ocena: 7/10

Randkowanie zakończone sukcesem? Co to znaczy flirtować i nie wpaść we friendzone? Czy jest jakiś klucz do zdobywania mężczyzn?

„Dlaczego mi nie odpisuje?” to poradnik, w którym poza dobrym humorem, znajdziecie dużo rad opisujących randkowanie w internecie

Autorki w sposób pół-żartem pół-serio, próbują odpowiedzieć na pytania, które zadaje sobie każda kobieta rozmawiająca z mężczyzną w sieci. Dowiecie się, że tak naprawdę prawdziwa kobieta nie istnieje, a dobrym sposobem na randkowanie jest po prostu umiejętność radzenia sobie perfekcyjnie w życiu i społeczeństwie. Nie chcesz paść ofiarą intryg? Sama musisz być ich inicjatorką. I co jeszcze?

randkowanie

Tym razem autorki skupiły się na przeanalizowaniu wszystkich „facetów idealnych”

Jest powód by ich oszczędzić? Ani jednego! Kim jest facet-kryptonit? Co zrobić w odpowiedzi na męską strategię „przecież na nic się nie umawialiśmy”? Jak nie wdepnąć we friendzone? Na te pytania odpowie Ci książka – poradnik „Dlaczego mi nie odpisuje?”.

Daję tej książce mocne 7, ponieważ czuję lekki niedosyt

Bawiłam się dobrze podczas czytania. Niektóre z tych sytuacji naprawdę były bardzo życiowe i odzwierciedlały moje myśli, które miałam podczas dawniejszych internetowych rozmów. Autorki pokazują to, co ważne w bardzo przystępny sposób i nie pozwalają się nudzić. W książce są też różne wykresy, schematy, dane statystyczne, co pozwala czytelnikowi mocniej zgłębić temat.

randkowanie

Poradnik o randkowaniu pochłonęłam w jeden wieczór i zdecydowanie nie żałuję

Lubię czasem oderwać się od smutnej rzeczywistości, poczytać coś „z jajem” i jednocześnie czegoś dzięki temu się nauczyć. Jestem ogromną miłośniczką sarkazmu, a tego w „Dlaczego mi nie odpisuje?” nie brakuje! Spostrzeżenia są błyskotliwe, ociekają momentami ironią. Sprawia to, że ten nieperfekcyjny poradnik jest idealnym towarzyszem na zimowe wieczory! Drogie Panie, mam jednak dla Was przykrą wiadomość. Książka wskazuje, że nie ma sensu szukać idealnego mężczyzny, ponieważ najzwyczajniej w świecie on nie istnieje! Niewiarygodne, prawdziwe?

Polecam wszystkim Paniom, które lubią dobry humor i trafne spostrzeżenia

Przyznam szczerze, że pierwszy raz miałam do czynienia z czymś takim, ale raczej nie ostatni. Jestem bardzo ciekawa, jak inne kobiety widzą zjawiska, na które ja patrzę zazwyczaj z przymrużeniem oka. Dzięki temu poradnikowi miałam okazję przekonać się, które z moich spostrzeżeń były trafne, a które niekoniecznie. Naprawdę świetnie się bawiłam! A przecież o to między innymi chodzi w czytaniu, prawda?

Jeśli macie ochotę sięgnąć po „Dlaczego mi nie odpisuje?” to nie wahajcie się! Książki w dłoń i… do nauki!

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares