„Częstotliwość serca. Jak żyć w zgodzie z samym sobą i światem” – Iliana Ramirez Rangel

Posłuchaj mądrych rad curanderos i żyj zdrowiej, spokojniej, szczęśliwiej. Kim są ci, którzy kryją się pod tajemniczą nazwą curanderos? To ludowi uzdrowiciele z Ameryki Środkowej, którzy specjalizują się w leczeniu chorób zarówno ciała, jak i ducha. Curanderos są spadkobiercami tradycji trwającej od wielu lat. Przekazują sobie wszelaką wiedzę z zakresu zielarstwa, medycyny ludowej i duchowości. Jak informuje autorka, w Meksyku jest ich zdecydowanie więcej niż lekarzy i są poważaną grupą społeczną, która charakteryzuje się wysoką duchowością i religijnością.

Otwórz się na świat curanderos!

Wszystko po to, by dowiedzieć się jak wygląda wiele naturalnych terapii, czy, i jak je stosować z uwzględnieniem współczesnej medycyny i jej osiągnięć. Dowiesz się także, jak rozwiązywać swoje problemy głównie na duchowym poziomie i w jaki sposób uczynić swoje życie szczęśliwszym. Nie martw się, znajdziesz przewodnika po tym szalonym świecie. Będzie nim Iliana Ramirez Rangel, naukowiec badająca te wszystkie zjawiska, pochodząca z rodziny meksykańskich uzdrowicieli. Trzeźwo myśląca kobieta, która wytłumaczy czytelnikowi wszystko to, czego sam nie jest w stanie zrozumieć w stu procentach.

Książka pomaga dostrzec, jak bardzo zapominamy o naszym zdrowiu

We współczesnym świecie ludzie często dokądś gnają. Żyją w totalnym pędzie, często zapominają o tym, że należy im się chwila relaksu i odpoczynku. W całym tym zawirowaniu trudno zauważyć, że organizm wysyła pewne sygnały, które świadczą o tym, że ma po prostu dość. A co jeśli jest już za późno, żeby mu pomóc i podupadamy na zdrowiu przez własną głupotę?

Medycyna naturalna pomaga zdrowiu?

Książka zdecydowanie otwiera umysł na tego typu możliwości i stosowanie technik naturalnych pomocnych w leczeniu swojego organizmu. Dlaczego? Powód jest prostszy niż myślimy, bowiem metody naturalne bywają skuteczne, ale co ważniejsze – w żaden sposób nie niszczą naszego organizmu. Poza takimi technikami, autorka pokazuje i opisuje dodatkowo różne metody relaksacyjne i oczyszczające, które są stosowane przez curanderos.

Naturalne terapie oczyszczające, relaksacyjne i tonizujące oraz zasady ich stosowania? Nic prostszego!

Częstotliwość serca” odpowie na pytanie, czym jest harmonizacja energii, oraz w jaki sposób należy interpretować choroby w tradycji owych curanderos. Uzdrowiciele pomogą ci zatroszczyć się o swoje serce. Wskażą jak regulować jego częstotliwość, zadbać o wzajemną, sprawną komunikację serca z mózgiem i w jaki sposób korzystać ze swojej intuicji. Chcesz się dowiedzieć, jak duże znaczenie może mieć medytacja i oddychanie? Czy można pracować nad swoim snem? Sięgnij po „Częstotliwość serca”! Autorka połączyła namacalny świat nauki ze światem duchowym, takim, który nie jest dostępny ot tak dla mieszkańców Europy. Dzięki niej podróżujemy w głąb swojej świadomości, a co najważniejsze do pełniejszego poznania samych siebie.

Polecam do przeczytania nawet sceptykom, którzy nie potrafią uwierzyć w szczególną moc uzdrowicieli

Książka została napisana przez lekarza, który przez długie lata szukał sensownego wytłumaczenia skuteczności sposobów takiego leczenia. Ten argument powinien choć trochę przekonać niedowiarków, że warto się pochylić nad „Częstotliwością serca”. Autorka próbowała znaleźć poparcie owych teorii w wiarygodnych badaniach, których zwieńczeniem jest właśnie ta książka. Uważam osobiście, że z pozycją warto się zapoznać, choćby po to, by zaznajomić się z technikami medytacji, prawidłowego oddychania, lub walki z niespokojnym snem, które proponuje Rangel. Ważne jest również to, że kobieta nie narzuca nikomu swojego zdania, ogranicza się bowiem tylko do przekazania wiedzy zdobytej przez przodków. Poza tym pani doktor przywołuje różne fakty historyczne. Tak naprawdę od nas, czytelników, zależy przede wszystkim to, co zrobimy z wiedzą, jaką dostarcza nam autorka. Nie zostajemy do niczego namówieni, mamy ogromne pole do popisu. Wniosek jest jeden – nic nie tracisz, a zyskać możesz. Gorąco polecam!

 

  • Ola Malarz

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares