Wiesz, jak lepiej myśleć? Przestań wszystko analizować!

Jak myśleć lepiej i czuć się dobrze z samym sobą? Jak przestać analizować bez końca? Dziś przychodzę do Was z książką, która zawładnęła lekko moim podejściem i pozwoliła zatrzymać się na chwilę.

Lubisz myśleć i zastanawiasz się, jak lepiej wykorzystać to, co siedzi w twojej głowie?

Wiesz doskonale, że jako człowiek masz tendencje do kombinowania, myślenia o sobie źle i bywa, że nieprawidłowo odbierasz bodźce z zewnątrz. Z doświadczenia niejednokrotnie się przekonałam, że czasem ciężko z tym walczyć.

Książka „Jak lepiej myśleć” to świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują motywacyjnego kopa i szukają bodźca do dalszego działania.

Druga część poradnika pozwala rozwiać wszystkie wątpliwości i uzupełnia treścią poprzedni egzemplarz wydany przez autorkę. Nawet miałam w pewnym momencie wrażenie, że biorę udział w intymnej rozmowie z terapeutką, która doskonale wie, co siedzi w mojej głowie.

Szukajcie, bo…

znajdziecie tu pokaźny zbiór wskazówek. Bo myśleć lepiej, to myśleć mądrzej. Porady mogą okazać się przydatne dla tych, którzy czują się mentalnie niewydajni i uwielbiają analizować bez końca sprawy związane z codziennością i życiem w społeczeństwie. Dlatego, że płaszczyzn, w których czasem za bardzo się przejmujemy, jest naprawdę mnóstwo. Może to być szkoła, praca, dom, rodzina, relacje towarzyskie.

Niekiedy problemy rosną w naszej głowie do kolosalnych rozmiarów.

A tak naprawdę, gdy spojrzymy na to z boku, sprawa jest błaha i człowiek myślący logicznie może ją rozwiązać dosłownie w chwilę. Co jest kluczem do pomocy samemu sobie? Jak radzić sobie np. z krytyką? Odpowiedzi znajdziecie w „Jak lepiej myśleć”! Dzięki tej książce lepiej zrozumiecie siebie i innych. Pokochacie i rozwiniecie swoją własną osobowość oraz nauczycie się jak przeorganizowywać otoczenie, żeby czuć się bezpieczniej.

Chcesz odnaleźć swoje miejsce w świecie? Jak odnaleźć szczęście i spełnienie? Ta książka jest dla Ciebie!

Zakochałam się w tym poradniku. Jest mądry, potrzebny, przydatny i wciągający. Dzięki niemu wiele rzeczy stało się prostszych i jedyne, co mi pozostało, to teraz wcielić porady autorki w życie. Nie wiem czy będzie łatwo, ale na pewno warto. Gorąco Wam polecam tę część, jak i pierwszą – „Jak mniej myśleć”. Są naprawdę treściwe i warte przeczytania. A ten leniwiec na okładce? Sami przyznajcie, chwyta za serce.

Kupujcie, czytajcie, zmieniajcie swoje życie i przede wszystkim – bądźcie szczęśliwi. Wysyłam Wam dobrą energię i receptę na spokój ducha. Teraz już od Was zależy czy z tego skorzystacie. Koniecznie się pochwalcie, czy macie „Jak lepiej myśleć” i co sądzicie o poradniku. Może jest ktoś, kto podziela moje zdanie?

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares