Czy rysunkowy chłopak to prawdziwy chłopak?

chłopak

Chłopak, ten rysunkowy chłopak! Książka K. N. Haner swoją premierę będzie mieć 16  października, ale mam to szczęście, że już jestem po lekturze. Podróż z powieściami Kasi zaczęłam już w 2016 roku. Przeczytałam wiele książek, które pozostawiły ślad w mojej pamięci, jednak “Rysunkowy chłopak” całkowicie skradł moje serce.

Rysunkowy chłopak” czyli marzenie z romansu.

Uwielbiam zatapiać się w dobrych romansach. Dlatego też, kiedy otrzymuję zlecenie zrecenzowania jakiejkolwiek powieści K. N. Haner – zacieram ręce z radości. To zdecydowanie “królowa” romansów. Jednak nie odbiegając od tematu recenzji, z którą dzisiaj do Was przychodzę.

Wypadki i marzenia. A gdzie ten chłopak?

Główną bohaterką książki jest Diana. Po tragicznej śmierci swojego brata popada w depresję. Dziewczyna traci radość z życia, a pewien wypadek samochodowy przy uczelni sprawia, że jest bliska zrezygnowania ze swoich wymarzonych studiów artystycznych. Kiedy popada w depresję poznaje Ryan’a, brata najprzystojniejszego chłopaka w całej szkole. Wszystko wydaje się być idealne, jak ze snu, jednak nie wszystko jest złotem, co się świeci, i nic nie jest takie, na jakie wygląda.

chłopak

Mnóstwo emocji

Podczas lektury miałam bardzo mieszane uczucia. Targały mną uczucia, których nie sposób opisać. Była to sinusoida. Jednak koniec tej historii kompletnie zwalił mnie z nóg. K. N. Haner potrafi idealnie opisać stany, emocje, które szargają bohaterami. Dzięki temu możemy bardziej odczuć to, z czym zmagają się bohaterowie. Uwielbiam ten moment, kiedy poznaję jej kolejną powieść. Wiem, że wówczas zostanę nagrodzona bardzo dobrą lekturą.

To pozycja, która z pewnością powinna zasilić Waszą biblioteczkę. Sięgnijcie po nią, bo naprawdę warto!

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *


shares